Skip to content

Почувствувајте го
Холивудскиот Луксуз
Убавината е наша мотивација,Наша движечка сила!

Прв и единствен МедиСпа центар во Македонија

Со примена на најсовремените медицинско – естетски третмани и најсовремените медицинско – естетски апарати, можеме да ги решиме сите Ваши недостатоци.

Откријте ја тајната на вечната младост и дозволете да ве разгалиме како Холивудските Ѕвезди. Не бидете претерано скромни, бидете негувани, бидете убави. Чувствувајте се како селебрити.

Холивудски Луксуз

Откријте ја тајната на вечната младост и дозволете да ве разгалиме како Холивудските Ѕвезди. Не бидете претерано скромни, бидете негувани, бидете убави. Чувствувајте се како селебрити.
Следејќи ги најновите научни достигувања, овозможивме примена на најсовремените светски медицинско-естетски третмани со најсовремените медицинско-естетски апарати.

Врвна Технологија

Следејќи ги најновите научни достигувања, овозможивме примена на најсовремените светски медицинско-естетски третмани со најсовремените медицинско-естетски апарати.
Како ексклузивен застапник во овие краеви, на реномираната Германска медицинско-естетска козметика être belle, Виталити МедиСпа Ви ја нуди нивната комплетна линија на производи.

Реномирана Козметика

Како ексклузивен застапник во овие краеви, на реномираната Германска медицинско-естетска козметика être belle, Виталити МедиСпа Ви ја нуди нивната комплетна линија на производи.

Третмани Vitality MediSpa

Третмани за лице

Сонцето, кожните болести, стареењето, па дури и наследната генетика, можат да предизвикат нерегуларности кај кожата, Токму со нашите третмани ќе ви помогнеме да се ослободите од сите овие појави. Види повеќе

Депилација

Депилацијата е еден од најраспространетите начини за отстранување на непосакуваните влакна од телото и повеќето клиенти ја претпочитуваат, затоа што има многу предности Види повеќе

Третмани за тело

Можете да ги користите нашите козметички третмани за тело, со чија помош ќе можете да ги обликуввате и оние делови од телото, што не сте можеле со редовен тренинг. Види повеќе

Масажи

Масажата е сигурен пат до здравје и живот без стрес. Го подобрува вашиот сон, го забрзува метаболизмот и го подига расположението. Види повеќе
spa01
spa02
spa03
spa04
spa01

Популарни Третмани Препорачано од нашите клиенти

Дијамантска Микродермоабразија

Дијамантската микродермоабразија е механичко отстранување на површинските изумрени слоеви на кожата, со помош на сонда со дијамантска глава и вакум.

ВитаСпа LED Инфраред О3 Капсула

Оваа технологија ги спојува четирите светлосни бранови со крајни инфрацрвени зраци. Со тоа се постигнува перфектен биолошки ефект на вашето тело и ум.

Третман со Хиалуронска Киселина

Хиалуронската киселина е природна супстанција која се наоѓа во нашето тело. Таа е ефективна алтернатива за инјектирање под површината на брчките.
closeup-view-womans-head-receiving-diamond-microdermabrasion-treatment-skin-care-profession
gl-1
gl-15
gl-11
gl-19
gl-3
gl-5

Резервирајте го сега Вашиот Термин

Loading...

Пополнете го формуларот и Резервирајте го вашиот термин денес

Работни часови

Пон – Пет : 8:00 – 17:00
Саб – Нед : Затворено

Блог Последни Новости